do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Jak kupować?
 
Zakupy na platformie Fashion-city.com.pl

1. Jak znaleźć konkretny produkt?

Wyszukiwarka Fashion-city.com.pl  uwzględnia różne kryteria wyszukiwania. Po wpisaniu szukanej frazy w pole wyszukiwania, kliknij złoty przycisk z lupą. Zostaniesz przeniesiony na stronę z wynikami.

2. Czy muszę się zarejestrować?

Nie! Spodobał Ci się jakiś przedmiot na Fashion-city.com.pl  i chcesz go zamówić od razu? Nie ma problemu! Na naszej platformie możesz zamawiać, nawet jeśli nie masz konta. Wystarczy, że podasz swój e-mail. Przez cały proces zostaniesz przeprowadzony Cię krok po kroku, a wszystko potrwa zaledwie kilka minut.
 
3. Czy zakupy są bezpieczne ?

Wykorzystujemy szyfrowanie SSL. Dzięki niemu wszystkie dane osobowe, które do nas wysyłasz, są zaszyfrowane i chronione przed osobami trzecimi. Przestrzegamy obowiązujących wytycznych dotyczących ochrony danych osobowych oraz przepisów prawa. Podane przez Ciebie dane wykorzystywane są jedynie w celu złożenia zamówienia oraz stałego poprawiania naszych usług. Bez Twojego zezwolenia nie zostaną one nigdy przekazane osobom trzecim. 

4. Jak mogę zmienić zamówiony produkt, jego rozmiar, bądź kolor?

Zmiany produktów w obrębie złożonego zamówienia są możliwe do czasu przekazania zamówienia do dostawcy/sprzedawcy w celu jego realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl